Nasza Kancelaria jest mała firmą rodzinną z długoletnią tradycją. Obecnie jest prowadzona przez drugie pokolenie księgowych. Swych początków sięga 1991 roku, zaś w obecnym zespole działa od 2001 roku.

Początki działalności, krótko po transformacji ustrojowej, pozwoliły nam zdobywać doświadczenie w szerokim zakresie usług księgowych zarówno w przypadku drobnych przedsiębiorców rozpoczynających działalność, jak i wobec podmiotów zagranicznych inwestujących na nowych polskich rynkach.

Za główny cel stawiamy sobie profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę naszych obecnych i przyszłych Klientów. Nasz zespół stale uczestniczy w szkoleniach branżowych podnosząc swoje kwalifikacje. Swoje usługi wykonujemy na wiodącym na rynku oprogramowaniu.

Już przed 2017 rokiem byliśmy przygotowani zarówno teoretycznie jak i praktycznie do generowania prawidłowych Jednolitych Plików Kontrolnych (JPK).

Posiadamy uprawnienia Ministerstwa Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, jak również ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, zarówno w zakresie obowiązkowym, jak i w zakresach fakultatywnych, adekwatnych do świadczonych przez nas usług.

Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą nie tylko prowadzenie księgowości ale także spraw kadrowo-płacowych, ZUS i PFRON.

Stała współpraca z Kancelarią Adwokacką, Kancelarią Biegłego Rewidenta oraz firmą prowadzącą szkolenie BHP, sprawiają, iż wszelkie problemy związane z prowadzoną działalnością nasi Klienci mogą rozwiązać w jednym miejscu.

Od 2006 roku siedziba naszej Kancelarii znajduje się w ścisłym centrum Łodzi – w Centrum Biznesowym Synergia.

Wieloletnie doświadczenie, współpraca z niektórymi Klientami od początku istnienia firmy są najlepszym świadectwem jakości naszej pracy, a zadowolony Klient jest najlepszą reklamą.

Z firmy o zasięgu lokalnym, staliśmy się podmiotem świadczącym usługi w obszarze całego woj. łódzkiego oraz Warszawy.

Chcąc pozostać małą, ale silną firmą postanowiliśmy, iż cały nasz zespół będzie pracować w siedzibie Kancelarii w Łodzi.

Chcesz nam powierzyć rozliczenia swoich podatków, a jesteś z Piotrkowa, Torunia czy Poznania ? Dla nas to nie problem.

Przy pierwszym osobistym spotkaniu, jesteśmy w stanie dopracować wszelkie okoliczności mające wpływ na współpracę, a dostarczanie dokumentów w formie papierowej pozostawiamy firmom kurierskim.

Przy obecnym rozwoju techniki IT, jesteśmy otwarci również na dostarczanie dokumentów drogą elektroniczną.